Król polskiego streamingu dołącza do Ekipa Holding SA

Kamil Lachowski to polski streamer posługujący się pseudonimem Ewron, który szturmem w niecałe dwa lata wspiął się na pierwsze miejsce rankingu najpopularniejszych streamerów w Polsce, nie pokazując przy tym swojej twarzy. Jego przewaga nad drugim miejscem w rankingu jest niemal dwukrotna. W streamowaniu nie trzyma się jednej gry na stałe. Potrafi zaprezentować nawet 100 tytułów w roku. Według Twitch tracker od dwóch lat utrzymuje pierwsze miejsce pod względem liczby zaangażowania widzów opartą o ilość aktywnych płatnych subskrypcji. Wykorzystuje każdy trend bądź też ustanawia nowe trendy w polskim gamingu i to bez znaczenia, jaki to tytuł. 

 

Ewron jest również właścicielem swojej ligi współtworzonej z gigantem battle royale Epic Games! https://ewronroyale.pl 

Na swoim koncie ma niezliczoną ilość kolaboracji z takimi firmami jak Nvidia, Epic Games, Riot, Monte, EA Games, Discord, Logitech, RTV, Ubisoft, Intel. Z większością firm od gamingu wydających tytuły Triple A jest w stałej współpracy. Firmy ufają mu na tyle, że dzielą się z nim planami na przyszłe gry i z wyprzedzeniem może z nimi planować kampanie reklamowe dotyczące premier nowych tytułów.


Przedstawiamy wypowiedź Kamila Lachowskiego dotyczącą inwestycji w Ekipa Holding SA

 

“Zawsze myślałem długoterminowo o tym, co robię. Swoją działalność w internecie planuje nie na jeden moment, a na wiele długich lat. Gdy oglądałem poczynania Ekipy, to widziałem to samo zaangażowanie, jakie ja mam w gamingu. Widziałem wiele podobieństw w projekcie Ekipy do mojego streamowania na Twitchu. Sam streamuje dzień w dzień od 3 lat, dlatego, gdy widziałem Daily Friza, to zauważyłem to samo zaangażowanie, które ja mam. Gdy usłyszałem o projekcie gier i tym, że Ekipa szuka kogoś do pomocy przy projektach związanych z gamingiem, to od razu zaświeciła mi się lampka możliwej współpracy. Widzę z jak dużą starannością, cała Ekipa podchodzi do swoich projektów, co widać, chociażby na podstawie progressu jakości filmów Karola. Jeżeli mogę wesprzeć projekt swoim doświadczeniem w gamingu, to wchodzę w to z ogromnym podekscytowaniem i gotowością do działania. Wiem, że na jednej grze nie skończymy, a ja w planach mam podbicie całego rynku gamingu. Nie tylko streamując gry, ale także je tworząc. Poza wsparciem w ramach tworzenia gier postanowiłem poważnie zaangażować się finansowo, dlatego poziom mojej inwestycji przekroczy milion złotych.”

Kamil Lachowski dołącza do Zarządu Ekipa Games Sp. z o.o. w trakcie zmiany nazwy na Join Our Dreams Sp. z o.o.