Aktualności EKIPA HOLDING SA

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że Spółka EKIPA HOLDING SA zakończyła emisję akcji serii D w ofercie prywatnej skierowanej do 45 osób fizycznych bądź podmiotów, pozyskując tym samym kapitał w wysokości 10 382 395,80zł.
Finansowanie zostanie przeznaczone w całości na dynamiczny rozwój Grupy Kapitałowej.

W ramach rundy finansowania do akcjonariatu jako inwestorzy strategiczni dołączyli; 

  •     BT KAPITAŁ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  •     Cooling.pl, Właściciel marki SPC GEAR
  •     Art-Tech Investments Łukasz Kaleta

Oraz wielu innych, których na Ich prośbę nie ujawniamy.

Poniżej zamieszczamy komentarz udzielony przez Właściciela marki SPC GEAR.

„Wszystko zaczęło się od Karola Friza Wiśniewskiego, z którym polska marka SPC Gear podjęła współpracę już w 2017 roku. Niebywale ambitne nastawienie
i determinacja Karola doprowadziły do znaczącego rozszerzenia kooperacji z marką SPC Gear, czego efektem są m.in. produkty sygnowane logiem „EKIPA”. Bycie częścią EKIPA HOLDING jest nie tylko przypieczętowaniem tej współpracy i dowodem na nasze zaangażowanie i obietnicą kolejnych produktów SPC Gear
z logiem „EKIPA”, ale także podkreślaniem naszych ambicji w rozwijaniu naszej obecności na rynkach zagranicznych, co jest zbieżne ze strategią EKIPA HOLDING w obszarze szeroko zakrojonego gamingu. ” – Łukasz Zdziech, Cooling.pl (właściciel marki SPC Gear)”

Ponadto, chcielibyśmy poinformować o zakupie pakietu kontrolnego spółki EVE CAPITAL ASI (Po zmianie nazwy EKIPA INVESTMENTS Alternatywna Spółka Inwestycyjna). Rozszerzenie Grupy Kapitałowej jest częścią Planu Rozwoju i pozwoli zdywersyfikować strumienie przychodów Grupy EKIPA. Opis działalności oraz strategia inwestycyjna zostaną opublikowane w najbliższym terminie. Spółka podjęła uchwałę o podniesieniu kapitału zakładowego i ma zamiar pozyskać 10 000 000 zł. Kapitał zostanie przeznaczony na rozszerzenie portfela inwestycyjnego.