EKIPA HOLDING S.A. nawiązuje współpracę z ENERGYLANDIA – Jednym z najlepszych parków rozrywki w EUROPIE

Energylandia to największy park rozrywki w Polsce, a znajdujące się w nim rollercoastery zostały okrzyknięte w konkursie Worldofparks-Awards 2020 najlepszymi w Europie. Tym milej jest nam poinformować, że już w tym sezonie w Energylandii do użytku oddany zostanie rollercoaster EKIPY – EKIPA Light Explorers, obrandowany naszym logiem.

Atrakcja znajdzie się w Aqualantis – nowej, szóstej strefie rozrywki Energylandii, która zajmie powierzchnię 6 hektarów. Po udanej przejażdżce EKIPA Light Explorers, każdy z gości parku będzie mógł odebrać spersonalizowane zdjęcie z brandingiem EKIPY, jak również dokonać zakupu rzeczy EKIPATONOSI. Na miejscu przewidujemy nie tylko wybrany asortyment sklepu EKIPATONOSI, ale również przedmioty całkowicie limitowane. Tuż obok rollercoastera EKIPA Light Explorers znajdziecie strefę chillu EKIPY, zaopatrzoną w parasole i leżaki.

To nie wszystko! Już dzisiaj (07.07) od 15.00 w sprzedaży pojawią się specjalne Coaster Boxy EKIPOWE, w których skład wejdzie:
unikatowy bilet EKIPA x Energylandia
– unikatowy voucher na odebranie zdjęcia z przejazdu EKIPA Light Explorers
– wodoszczelne etui na telefon, idealne na czas pobytu w Energylandii
– specjalna mapa Energylandii z oznaczeniem EKIPA Light Explorers, która na drugiej stronie jest też plakatem.

Uwielbiamy nowe doświadczenia, dlatego współpraca z Parkiem Rozrywki Energylandia jest dla nas niezwykle ważna, a zdobyte dzięki niej kompetencje mogą okazać się niezbędne w przyszłości. Należy także podkreślić, że kooperacja EKIPA HOLDING S.A. z parkiem rozrywki Energylandia to kolejna współpraca dywersyfikująca przychody naszej spółki.