Donuty Ekipy owocem współpracy z Dooti Donuts!

Tak jak zapowiadaliśmy, w Sezonie 4 nie zwalniamy tempa. Nasza długa i owocna współpraca z Dooti Donuts wchodzi na kolejny poziom. Firma ta towarzyszyła nam na naszym sierpniowym koncercie, w teledysku do piosenki “Napad na bank”, Patecowi przy budowie swojego wyjątkowego domku na drzewie, a co więcej, jest ona również stałym partnerem Genzie. Teraz wspólnie stworzyliśmy dla Was coś nowego – DONUTY EKIPY!

Wraz z Dooti Donuts pracowaliśmy ponad pół roku, by stworzyć idealny pod względem smaku, wyglądu i jakości produkt. Sami Ekipowicze długo testowali różne propozycje spośród wielu smaków i kolorów w efekcie czego powstał pyszny, miękki, rozpływający się w ustach donut z nadzieniem o smaku agrestowo-truskawkowym. Zależało nam, by nasz donut był czymś nowym i wyjątkowym, stąd to potencjalnie kontrowersyjne kwaśne wypełnienie. Donuty pokrywa słodka, niebiesko-fioletowa polewa z kolorową posypką, co pod kątem wizualnym dopełnia nasze ambicje odnośnie unikatu w świecie donutów.

Już teraz nasze donuty dostępne są w sklepach sieci Biedronka, natomiast w najbliższym czasie pojawią się również w innych sklepach. Kupując donuty Ekipy wspierasz EKIPA HOLDING i nasze kolejne produkcje.

Ekipo Dooti Donuts – serdecznie dziękujemy za współpracę!