Kolejny krok EKIPY HOLDING w drodze na NewConnect!

Wczoraj, 25.04.2022r., miało miejsce Zwyczajne Walne Zgromadzenie EKIPA HOLDING SA, na którym podjęto uchwałę połączeniową. Tym samym zostały poczynione ostatnie formalne kroki zbliżające do realizacji odwrotnego przejęcia EH SA przez BBI SA. Aktualnie Spółka czeka na wpisanie zmian do Krajowego Rejestru Sądowego, co zwieńczy tę ponad półtoraroczną drogę na rynek NewConnect. 

 

Zgodnie z planem połączenia parytet wymiany akcji został ustalony na jedną akcję BBI w zamian za 3 akcje EKIPY HOLDING. Oznacza to, że w ramach emisji połączeniowej BBI wyemituje 36.707.460 szt. nowych akcji serii F, których cena emisyjna została ustalona na 6,87 zł za sztukę. Każdy z dotychczasowych akcjonariuszy EKIPY HOLDING otrzyma jedną nową akcję BBI w zamian za trzy dotychczas posiadane akcje EKIPA HOLDING. 

 

Mam nadzieję, że jesteśmy już na finiszu niezbędnych działań prawno-organizacyjnych i zakończymy wprowadzenie naszej spółki na rynek NewConnect. Czekamy na to z niecierpliwością i mogę zapewnić, że chcemy pokazać nową jakość w komunikacji spółki z inwestorami giełdowymi, poprzez m.in. edukację nowych, młodych inwestorów. Ponadto dobrze działający, zdywersyfikowany model biznesowy jaki mamy, powinien zadowolić obecnych i przyszłych akcjonariuszy. Chcemy się skupić na rozwoju wszystkich naszych segmentów – podsumowuje Krzysztof Misiałkiewicz, Prezes Zarządu EKIPA HOLDING S.A..