Wujek Łuki nowym Prezesem EKIPY

Nowym Prezesem EKIPY został Łukasz Wojtyca znany także jako „Wujek Łuki”. Jako główny współtwórca EKIPY oraz członek zarządu w kluczowych spółkach należących do EKIPA HOLDING, Łukasz Wojtyca posiada dziś największe doświadczenie i wiedzę dotyczącą procesów zachodzących w EKIPIE. 

Wujek Łuki znany jest z tego, że lubi bliski kontakt z odbiorcami. W nowej roli także stawia na komunikację bezpośrednią i sam opowiada jakie ma plany na EKIPĘ: 

“Moją misją na najbliższe miesiące, poza oczywistymi obowiązkami, będzie przybliżenie EKIPY naszym widzom, obserwatorom i akcjonariuszom. Chciałbym aby wszyscy mogli cieszyć się z efektów pracy EKIPY i mogli zrozumieć jak wspaniałe rzeczy tworzymy. Od lat EKIPA to całe moje życie. Wszystkie kroki dokonywane w mojej osobistej karierze są ukierunkowane dla dobra EKIPY. To symboliczny dzień. Po wszystkich trudach w sprawach giełdowych i organizacyjnych jesteśmy gotowi, aby przypomnieć czym jest EKIPA i dlaczego została stworzona. W tym roku czeka nas dużo dobrego, dużo nowych i mocnych produkcji, nad którymi dla Was pracujemy. Będąc Prezesem będę Was o tym informował na bieżąco i prowadził z Wami dyskusję na temat naszych działań”.

 

Karol Friz Wiśniewski, właściciel i założyciel EKIPY, darząc Łukasza Wojtycę największym zaufaniem wskazał go jako najlepszego kandydata na Prezesa Firmy. Dziś EKIPA jest silną i stabilną marką, a zmiany w Zarządzie wynikają z potrzeby dalszego rozwoju w obszarze rozrywki. EKIPA znów idzie o krok dalej, “wrzuca na luz” i ma kolejne pomysły na dostarczanie pozytywnych wrażeń swoim fanom.

Łukasz Wojtyca jest jednym z głównych współzałożycieli grupy influencerskiej EKIPA. Od początku zajmuje się biznesową i kreatywną stroną całego projektu. Wspólnie z Karolem Frizem Wiśniewskim mają jeden cel – dynamiczny rozwój EKIPY w branży rozrywkowej.

EKIPĘ tworzą ludzie kreatywni zarówno w przestrzeni lifestylowej jak i biznesowej. Firma wykorzystuje ten potencjał i dziś  wkracza na nowe tory. Rok 2023 będzie dla EKIPY przełomowy. Duża część naszych projektów jest w finalnej fazie realizacji. Poza tym zmienia się format filmów Karola – będziemy dostarczać więcej kontentu w stylu naszej serii kamperowej czy Twoje 5 Minut. Dodatkowo w planach mamy “romans” z platformami streamingowymi”.

Wielokrotnie udowodniliśmy swoim odbiorcom, że potrafimy zaskakiwać niestandardowymi projektami, z pewnością tak będzie i teraz.