KEY ACCOUNT MANAGER FMCG

EKIPA HOLDING SA

  • Kraków

  • Rekrutacja stacjonarna

  • Pełen etat

  • Umowa/B2B

Zakres obowiązków

  • Negocjacja umów i warunków współpracy

  • Przygotowanie strategii współpracy z klientami oraz planu działania

  • Regularne raportowanie sprzedaży, analiza odchyleń od założonych planów

  • Odpowiedzialność za realizacje uzgodnionych celów sprzedażowych i marżowych

  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych, aktywność konkurencji

  • Ustalanie akcji promocyjnych u klientów

  • Zarządzanie sprzedażą u klientów, budowanie relacji

Wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w branży FMCG na podobnym stanowisku

  • Znajomośc obecnych trendów rynkowych

  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Zdolność do współpracy z kluczowymi klientami

Oferujemy

  • Ambitne i odpowiedzialne zadania przy najbardziej nowatorskich projektach w Polsce

  • Realny wpływ na działanie firmy

  • Pracę z topowymi influencerami w Polsce

  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy, laptop)

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole młodych i zdolnych specjalistów

  • Elastyczny kompromis pomiędzy pracą z biura a home office

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia

  • Elastyczne formy zatrudnienia

Masz dobre zdolności komunikacyjne i lubisz pracować z ludźmi? Wiesz, co oznacza skrót FMCG i znasz aktualne trendy rynkowe? Być może szukamy właśnie Ciebie!