OFFICE MANAGER

EKIPA HOLDING S.A.

  • Kraków

  • Rekrutacja stacjonarna

  • Pełny etat

  • Umowa o pracę/B2B

Zakres obowiązków

  • koordynacja obiegu dokumentacji wewnętrznej

  • bieżąca obsługa biura dbanie o wygląd i funkcjonalność

  • ewidencja poczty przychodzącej i wychodzącej

  • archiwizacja dokumentów

  • współpraca z wszystkimi działami w firmie

  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi

  • dbanie o zaopatrzenie biura

Wymagania

  • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • obsługa komputera, pakietu Office i urządzeń biurowych

  • inicjatywa, zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej

  • komunikatywność oraz zdolność budowania dobrych relacji

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowej wiedzy

  • pracę na pełen etat i elastyczną formę zatrudnienia

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy, laptop)

  • swobodną atmosferę w środowisku kreatywnych ludzi

  • elastyczny czas pracy: potrzebujesz załatwić prywatną sprawę w ciągu dnia? Nie robimy z tym problemu!

W związku z dynamicznym rozwojem grupy influencerskiej EKIPA oraz chęcią rozbudowy działań w nowych branżach w 2020 r. powstała EKIPA HOLDING S. A. Do grupy kapitałowej została przeniesiona cała działalność operacyjna oraz powołane zostały podmioty wyspecjalizowane w nowych branżach aby uzupełnić i rozwinąć grupę kapitałową EKIPA HOLDING.

Oferty wraz z CV prosimy o wysyłanie na adres rekrutacja@ekipasa.pl

Prosimy również o załączenie w CV poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).