Pracownik Magazynu

EKIPATONOSI

  • Ściejowice 80

  • Rekrutacja zdalna

  • pełny etat

  • umowa zlecenie / umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiadać za przyjmowanie i wydawanie towarów,

  • poznasz jak właściwie administrować dokumentacją magazynową,

  • głównym Twoim zadaniem będzie kompletacja zamówień dla Klienta,

  • będziesz mieć wpływ na planowanie przestrzeni magazynowej,

  • będziesz odpowiadać za sprawdzanie stanów magazynowych (kompletowanie towaru, zgłaszanie uszkodzonych, produktów do kierownika oraz ich usuwanie z magazynu),

  • nawiążesz współpracę z innymi działami firmy,

  • będziesz wspierać innych pracowników magazynu - praca zespołowa to dla nas ogromna wartość,

Wymagania

  • Trochę doświadczenia w magazynie - nie musisz być ekspertem, chętnie podzielimy się wiedzą,

  • lubisz rozmawiać i pracować z innymi – nasz zespół zawsze działa razem!

  • jesteś dokładny i punktualny - bo precyzja to dla nas klucz do sukcesu,

  • potrafisz efektywnie organizować swoją pracę i ustalać priorytety w codziennych obowiązkach (czasami pod presją czasu),

Oferujemy

  • pracę w jednej z najbardziej topowych marek na polskim rynku influencerskim,

  • kreatywne, inspirujące i dynamiczne środowisko pracy,

  • dużą samodzielność oraz ciekawą, pełną wyzwań, dynamiczną pracę,

  • niekorporacyjny styl pracy,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,

  • niezbędne narzędzia pracy.

Jesteśmy dynamicznym graczem w świecie internetu i mediów społecznościowych. Nasza pasja do tworzenia treści online i budowania społeczności jest nieograniczona.