Public Relations Manager

EKIPA HOLDING S.A.

  • Kraków

  • Rekrutacja stacjonarna

  • pełny etat

  • B2B

Zakres obowiązków

  • kreowanie oraz utrzymywanie pozytywnego wizerunku Holdingu oraz jego spółek

  • realizacja wyznaczonych celów komunikacyjnych i wizerunkowych

  • współtworzenie oraz realizacja strategii komunikacyjnej wszystkich spółek Holdingu

  • pozyskiwanie oraz komunikacja kluczowych informacji dotyczących Holdingu oraz aktywności spółek

  • komunikacja wewnętrzna

  • media relations – koordynacja i prowadzenie relacji z różnorodnymi mediami z ramienia Holdingu jak i spółek

  • rekomendacja oraz zarządzanie budżetem na działania (w tym budżet reklamowy)

  • prowadzenie mediów społecznościowych Holdingu w tym strony www

  • ścisła współpraca z Zarządem Holdingu oraz raportowanie z przeprowadzonych działań i bieżącej pracy · organizacja wydarzeń m.in. promocyjnych · bieżące reagowanie na wszelkie komunikacyjne wyzwania Holdingu

  • UWAGA! Zakładamy możliwość zbudowania większego zespołu i dział Public Relations. Będzie to rozpatrywane po analizie ilości pracy na stanowisku PR Managera.

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie pracy na takim samym lub podobnym stanowisku

  • dociekliwość i systematyczność, odwaga w wyrażaniu swojego zdania i rekomendacji związanych z komunikacyjnymi i wizerunkowymi celami

  • konsekwencja w działaniu · umiejętność pisania materiałów prasowych do różnorodnych typów mediów

  • znajomość charakterystyki mediów społecznościowych oraz obszaru polskich influencerów digitalowych

  • znajomość spółek wchodzących w skład Holdingu i obszarów ich działania

  • samodzielność w prowadzeniu projektów oraz ich kosztorysowanie

  • wielozadaniowość

  • doświadczenie w zakresie komunikacji kryzysowej

  • znajomość szeroko pojętej branży reklamowej

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Doświadczenie w komunikacji podmiotów giełdowych oraz własna baza wypracowanych relacji z dziennikarzami będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy

  • pracę na samodzielnym stanowisku z możliwością późniejszego zbudowania zespołu

  • pracę z najpopularniejszymi influencerami i youtuberami w Polsce

  • różnorodność i sporo wyzwań

  • możliwości realizacji własnych rekomendowanych działań

  • praca w biurze w Krakowie – konieczne spotkania i obecność na miejscu

  • możliwość podziału pracy także na zdalną po wdrożeniu w stanowisko i po wypracowaniu działającego i skutecznego work-flow

  • elastyczny czas pracy

  • zatrudnienie: B2B

  • możliwość rozwoju i wsparcie w szkoleniach

  • 7 000 / 9 000 zł netto B2B

Czas rekrutacji – do 31.07 (niedziela)