Media o nas

O spółce w sieci

Onet.pl

Krążek Ekipy Friza na szczycie notowania OLIS. Pokonali najlepszych

Onet.pl

Wydaje się, że Friz i jego Ekipa nie mają sobie równych. Po sukcesie sprzedażowym lodów oraz rekordach sprzedażowych debiutanckiej płyty przyszedł czas na kolejną atrakcję dla fanów. Tym razem będzie to rollercoaster w Parku Rozrywki Energylandia.

Natemat.pl

Ekipa Friza bije kolejne rekordy. Ich płyta zarobiła już ponad 2,2 mln złotych.

Polskatimes.pl

Grupa popularnych youtuberów - Ekipa, oraz park rozrywki Energylandia ogłosiły współpracę. W ramach wspólnego projektu, na terenie Energylandii powstał rollercoaster Ekipy. Jego otwarcie odbędzie się 14 lipca.

Wirtualnemedia.pl

W ramach oferty prywatnej Ekipa Holding, związana z grupą youtuberów, na czele której jest Karol „Friz” Wiśniewski, sprzedała akcje nowej emisji za 10,38 mln zł. Pozyskane środki zamierza przeznaczyć w całości na rozwój.

Wirtualnemedia.pl

Robert Lewandowski czołowym influencerem w polskim internecie. Wersow króluje na Instagramie, Friz na YouTube.

Businessinsider.pl

Szał na lody z... logo gwiazd YouTube'a. Błyskawicznie zniknęły ze sklepów

Money.pl

Jeśli ktoś liczył, że o 8 uda mu się kupić w Lidlu lody Ekipy Friza, to grubo się pomylił. Bitwy przy lodówkach rozpoczęły się już o 6 rano.

gpwinfostrefa.pl

Wiele osób wchodząc na giełdę inwestuje w spółki o których jest głośno. Jedną z nich jest BBInvest, powiązana z ekipą Friza. Znany youtuber wraz ze swoją ekipą postanowił się z nią połączyć, co wywołało ogromne zainteresowanie mediów i inwestorów. Jak i gdzie kupić akcje Ekipy Friza?

o2.pl

Szał z lodami "Ekipa" doświadczył już chyba każdy rodzic w Polsce. Zainteresowanie przeszło najśmielsze oczekiwania nawet producenta, który musiał w znaczący sposób zwiększyć produkcję. A ile sama "Ekipa Friza" mogła zarobić na lodach?

k-mag.pl

Pobili własny rekord na polskim YouTubie, a ich lody to najbardziej deficytowy towar w kraju.

Onet.pl

EKIPA u Wojewódzkiego.

Gala.pl

Kreatywny twórca internetowy, członek najsłynniejszej ekipy w polskim internecie, a od niedawna także początkujący wokalista. Poznajcie Trombę!

Money.pl

Lody od Friza to hit sprzedaży. "Dla nastolatków youtuber jest wyżej w hierarchii niż aktorzy"

Eska.pl

Friz z pierwszym teledyskiem promującym płytę! Czy utwór 3KIPA okaże się hitem?

Gala.pl

FRIZ I JEGO EKIPA z pomocą Cleo nagrali płytę. Poznaliśmy termin premiery i okładkę

k-mag.pl

To oni pobili rekord polskiego YouTube'a. 15 mln odtworzeń w tydzień

Onet.pl

Internetowi twórcy z krakowskiej grupy Ekipa, mogą pochwalić się wyjątkowym osiągnięciem. Teledysk pierwszego singla "3KIPA" pobił rekord dynamiki przyrostu wyświetleń na polskim YouTube. Obecnie ma 13 mln wyświetleń po pięciu dniach od publikacji.

Comparic

Głównym celem połączenia jest wykorzystanie wzajemnie uzupełniających się kompetencji, posiadanego doświadczenia oraz efektów synergii, co ma umożliwić stworzenie silnego podmiotu działającego w branży nowoczesnych mediów

Comparic

Spółka Friza i Ekipy chce zadebiutować w niezwykle popularnym ostatnio sektorze gier komputerowych. W ostatnich dniach pojawiają się kolejne informacje odnośnie współpracy z firmami już obecnymi na rynku.

Strefa Inwestorów

JR HOLDING ASI S.A. zawarła umowę współpracy ze spółką EKIPA S.A., co jest kolejnym etapem po podpisaniu przez podmioty listu intencyjnego.

Business Insider

T-Bull zawarł umowę ramową z Ekipa Games (Ekipa Friza), zgodnie z którą T-Bull zrealizuje dla Ekipy Friza co najmniej dwie gry.

PB

Youtuber Karol Friz Wiśniewski wraz z zespołem chcą w drugiej połowie przyszłego roku wprowadzić spółkę Ekipa na GPW.

Forsal

W grudniu 2020 r. T-Bull informował o zawarciu z Ekipą Friza listu intencyjnego mówiącego o współpracy w zakresie produkcji, wydawania i promocji gier na różnych platformach dystrybucji.