Asystent/ka Produkcji (youtube)

  • Kraków

  • Rekrutacja stacjonarna

  • Pełny etat

  • Umowa zlecenie/B2B

Zakres obowiązków

  • pomoc w przygotowywaniu planów i dla projektów

  • wsparcie dla działań zespołu produkcyjnego podczas preprodukcji, produkcji oraz postprodukcji

  • organizację i koordynację logistyczną podczas sesji nagraniowych

  • organizację zakupu wszystkich materiałów oraz gadżetów potrzebnych do nagrań

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży mediów cyfrowych, preferowana znajomość specyfiki platformy YouTube

  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju

  • rozwinięte zdolności organizacyjne

Oferujemy

  • pracę w jednej z najbardziej topowych marek na polskim rynku influencerskim

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w kreowaniu i wdrażaniu nowych projektów influencerskich

  • pracę na pełen etat i elastyczną formę zatrudnienia

  • duch startupu, luźna atmosfera, którą musisz poczuć przychodząc do nas na spotkanie

  • zamiast owocowych czwartków, mamy pełną zamrażarkę lodów Ekipy

  • czasem zdarza nam się komunikować za pośrednictwem memów ;)

Jesteśmy dynamicznym graczem w świecie internetu i mediów społecznościowych. Nasza pasja do tworzenia treści online i budowania społeczności jest nieograniczona. Poszukujemy kreatywnego Asystenta/kę Produkcji (youtube).