EKIPA Investments ASI inwestuje w platformę do rezerwacji tatuaży INKsearch.co

Nasza Spółka EKIPA Investments ASI ogłasza swoją kolejną inwestycję. Firma objęła udziały w INKsearch.co, nowoczesnej platformie umożliwiającej rezerwację tatuaży online. Spółka współinwestuje z jednym z najlepszych inwestorów w Europie – włoskim funduszem Startup Wise Guys. Runda inwestycyjna opiewa na kwotę 200 000 euro i pozwoli startupowi na ekspansje na włoskim rynku. 

INKsearch.co to niezwykle innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia klientom szybkie i wygodne zarezerwowanie tatuażu u wybranego artysty. Na platformie, proces komunikacji między klientami, a artystami zostaje znacząco usprawniony, co pozwala na szybsze i sprawniejsze realizowanie zamówień. INKsearch.co to nie tylko inteligentny sposób zarządzania czasem, ale także przestrzeń inspiracji i projektów skrojonych specjalnie dla klienta. Dziś tatuaże są formą wyrażania siebie, a platforma odpowiada na to oferując szerokie spektrum propozycji od wielu artystów. 

EKIPA Investments ASI jest przekonana, że INKsearch.co to rozwiązanie przyszłości dla branży tatuażu i z pełnym entuzjazmem inwestuje w rozwój tego SaaS marketplace. Poprzez swoje wsparcie chce pomóc INKsearch.co w osiągnięciu jeszcze większej popularności i skuteczniejszym dotarciu do szerokiego grona klientów.

EKIPA Investments ASI jest młodą spółką lecz posiada ogromną intuicją biznesową. Jesteśmy przekonani, że inwestycja w INKsearch.co, który obecnie jest liderem rezerwacji tatuażu w UE (+250 000 rezerwacji w 2022 roku) i ma ambicje aby rozpocząć ekspansję w USA, przyniesie wymierne korzyści zarówno dla naszej Spółki, jak i dla platformy.