EKIPA zbuduje nową siedzibę

EKIPA Management, spółka należąca do EKIPA Holding wygrała przetarg na zakup nieruchomości gruntowej nieopodal Krakowa o wartości ponad 6 mln zł netto. Spółka planuje tam zbudować swoją nową siedzibę z zapleczem produkcyjno-montażowym, która stanie się centralnym punktem dla wszystkich spółek Grupy Kapitałowej i projektów realizowanych przez EKIPĘ.

EKIPA Management wygrała przetarg na zakup nieruchomości gruntowej o imponującej powierzchni 2,8 hektara zlokalizowanej nieopodal Krakowa. Wartość transakcji ma wynieść 6 020 000 złotych netto. Zakup ten stanowi kluczowy krok w dążeniu do dalszego dynamicznego rozwoju, a firma już niebawem przystąpi do budowy nowoczesnej siedziby. Potwierdza to dalsze umacnianie pozycji EKIPY na rynku.

Nowa siedziba obejmie 6 niezależnych studiów filmowych dedykowanych nagrywaniu projektów influencerskich prowadzonych przez EKIPA Management, biuro projektowe wraz z wzorcownią oraz magazyn dla sklepów internetowych spółki Ekipatonosi. Ponadto  znajdzie się tam nowoczesna i przestronna przestrzeń biurowa o powierzchni 1000 metrów kwadratowych dla pracowników wszystkich spółek wchodzących w skład EKIPA Holding. Ta kompleksowa struktura ułatwi komunikację między zespołami i wpłynie znacząco na rozwój wszystkich firm z Grupy.

Biuro dla pracowników EKIPY, które znajdzie się w kompleksie, zostanie zaprojektowane z myślą o efektywności pracy oraz komforcie zespołu. Nowa siedziba stanie się centralnym punktem zarządzania projektami, umożliwiając sprawną koordynację działań i jeszcze skuteczniejszą obsługę projektów i klientów.

Dodatkowo na terenie nowej siedziby powstanie boisko wielofunkcyjne i przestrzeń do rekreacji i wspólnego spędzania czasu dla pracowników. Nowe miejsce stanowić będzie centrum innowacji, kreatywności i efektywności, a realizowane w nim projekty z pewnością jeszcze bardziej przyciągną uwagę branży.

O szczegółach związanych z projektem, postępach budowy oraz planowanym terminie otwarcia nowej siedziby EKIPA Management będzie informować na bieżąco. Zgodnie z postępowaniem przetargowym, istnieje możliwość wniesienia zażalenia i odwołania od decyzji zakupu w terminie 7 dni, jednakże przedstawiciele Spółki wierzą, że wszystko skończy się pomyślnie i już wkrótce w EKIPA Management ruszy proces budowy nowej siedziby, a spółka spełni tym samym swoje ambitne cele rozwojowe.