Nowa kolekcja kosmetyków Genzie x Bell

Dziś odbyła się premiera nowej kolekcji kosmetyków Genzie X Bell. Dziewczyny z Genzie we współpracy z marką Bell stworzyły kolekcję, która zaprasza w podróż do świata kreatywności, gdzie nawet codzienny makijaż może stać się sztuką.
Znajdziecie w niej kosmetyki produkty do konturowania, klasyczną czarną mascarę i zestawy do ust. To niezawodne klasyki, które zawsze się sprawdzą. Dziewczyny nie zapomniały również o pisaku do piegów, uwielbianym w poprzedniej kolekcji. Powraca on w zmodyfikowanej i ulepszonej odsłonie!
Kolekcję uzupełniają eyelinery, pigmenty, kredki do oczu i glitter pasta, wszystkie w niestandardowych, wiosennych odcieniach, które urozmaicą każdy makijaż.
W tej kolekcji chodzi o znacznie więcej niż tylko o kosmetyki – to odkrywanie, akceptacja i celebrowanie tego, kim naprawdę jesteśmy. Otwórzcie się na magię, która kryje się w codzienności, razem z kosmetykami Bell x Genzie.
Bardzo serdecznie dziękujemy marce Bell za wspaniałą współpracę, której efektem są świetnej jakości produkty.

 

Bell od lat produkuje kosmetyki do makijażu. Marka zyskała uznanie dzięki wysokiej jakości i zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań. Kosmetyki spełniają najwyższe światowe standardy i dostępne są na 5 kontynentach. Nasza współpraca z Bell rozpoczęła się w lutym 2022 roku, a efektem są już 2 kolekcje kosmetyków.