EKIPA Holding powołała nową spółkę EKIPA Events

W związku z dynamicznym rozwojem działań w branży eventowej EKIPA Holding powołała nową spółkę EKIPA Events. Nowy podmiot będzie odpowiedzialny za organizację eventów i koncertów na rzecz twórców zrzeszonych w naszej Grupie Kapitałowej oraz oferowanie usług zewnętrznym klientom. Na czele nowej spółki stoi Karol „Friz” Wiśniewski.

Spółka została powołana 11 kwietnia 2024 r., a na jej czele stoi Karol „Friz” Wiśniewski – pomysłodawca i główny akcjonariusz EKIPA Holding, która posiada w nowej spółce 100% udziałów.

W ostatnim czasie EKIPA bardzo rozwijała się w branży eventowej. Za spółką 2 duże trasy koncertowe Genzie i wiele koncertów innych twórców. Nowa spółka powstała aby zaopiekować ten obszar działalności i nadać mu odpowiednich struktur i sprofesjonalizować działania. Jednym z pierwszych wielkich wydarzeń, jakie szykuje nowa spółka, jest EKIPA Festiwal, który odbędzie się już 16 czerwca w TAURON Arena Kraków.

Poza występami influencerów – Genzie, 3 Króli, Wersow i Mortala – w trakcie wydarzenia czekać będą na uczestników liczne atrakcje, takie jak spotkania Meet&Greet z artystami, specjalne strefy tematyczne, stoiska ze specjalnym merchem oraz sety DJ-skie, które dodadzą energii całej imprezie.

EKIPA Events wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających fanów rozrywki. Nowa  spółka łączy kreatywność, profesjonalizm i pasję do tworzenia niezapomnianych doświadczeń. Skupi się nie tylko na organizacji koncertów dla twórców działających w ramach EKIPA Management, ale także oferuje swoje usługi dla szerokiej gamy twórców i firm, pragnących wnieść coś wyjątkowego do swoich wydarzeń.