GGBay partnerem i fundatorem nagrody w HackYeah

GGBay spółka zależna EKIPA Holding SA zajmująca się tworzeniem i wydawaniem gier została partnerem największego stacjonarnego hackathonu w Europie – HackYeah. Przedstawiciele spółki znajdą się w składzie oceniającym projekty
z sektora game dev, a także ufundują nagrodę dla wybranego zespołu.

Tematem zadania dla chętnych uczestników jest stworzenie gry bądź aplikacji o zaproponowanej tematyce. Twórcy najlepszego projektu otrzymają nagrodę w wysokości 10 000 PLN, a także możliwość wsparcia wydawniczego dla gry mobilnej w wysokości 500 000 PLN.

Dziewiąta edycja hackathonu HackYeah odbędzie się w dniach 30.09 -1.10.2023 r. w Tauron Arenie w Krakowie. To wyjątkowy hackathon dla pasjonatów programowania, projektowania i innowacji. Podczas 24-godzinnego wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności, tworząc innowacyjne rozwiązania, które mają potencjał zmienić świat.

HackYeah to nie tylko konkurs, ale także okazja do spotkania i nawiązania kontaktów z osobami o podobnych poglądach, poznania nowych technologii i zdobycia cennego doświadczenia w środowisku pełnym wsparcia i współpracy. Dzięki nagrodom, mentoringowi i możliwości zaprezentowania się inwestorom HackYeah to idealna platforma do nawiązania współpracy.

GGBay jest producentem oraz wydawcą gier mobilnych należącym do EKIPA Holding. Spółka dąży do tworzenia gier, które nie tylko bawią, ale także inspirują i oddziałują na społeczeństwo.