GGBay uruchamia akcelerator dla twórców gier

GGBay spółka zależna EKIPA Holding SA zajmująca się tworzeniem i wydawaniem gier ogłasza uruchomienie akceleratora dla twórców gier mobilnych pod nazwą Holonation.

Holonation to przestrzeń dla twórców, którzy chcą przekształcić swoje kreatywne pomysły w udane produkty, w różnych modelach współpracy z GGBay, a także wprowadzić na rynek już gotowe produkty. Dużym atutem Holonation będą możliwości promocyjne gier, realizowane we współpracy z innymi podmiotami z Grupy EKIPA Holding.

Holonation jest skierowane do pasjonatów branży gier, zarówno tych, którzy dopiero zaczynają pracę nad prototypami gier, jak i doświadczonych twórców. Akcelerator ma na celu zapewnienie wsparcia na każdym etapie procesu tworzenia gry, począwszy od pomysłu, aż po moment wydania i sprzedaży produktu.

Twórcy gier mogą dołączyć do zespołu GGBay jako freelancerzy lub pracownicy na pełen etat, w zależności od swoich preferencji. Jeśli mają dobry pomysł na grę spółka pomoże go rozwinąć i wprowadzić na rynek. Dla tych, którzy już mają gotową grę, oferuje wsparcie finansowe i możliwości promocji, aby zagwarantować, że gra osiągnie swój pełny potencjał.

GGBay przeznaczył na finansowanie Holonation 500.000,00 zł, jednocześnie procedując dodatkowe możliwości zwiększenia skali finansowania projektów we współpracy z podmiotem zewnętrznym, który zawnioskował o środki unijne z programu Startup Booster Poland – Smart UP.

Więcej informacji na: www.ggbay.com