EKIPA Investments ASI inwestuje w Closer Music

EKIPA Investments ASI zainwestowała w Closer Music. Projekt ma na celu produkcję wysokiej jakości baz muzycznych, które mogą być wykorzystywane na wielu polach eksploatacji. Closer Music to projekt, którego celem jest produkcja wysokiej jakości własnych baz muzycznych do ich wykorzystywania i zarabiania na wielu polach eksploatacji. W portfolio Closer Music znajduje się już ponad 7.000 wysokiej jakości utworów, a twórcy muzyki są dobierani w złożonym procesie rekrutacji.

Strategią Closer Music jest stworzenie odpowiednio dużej bazy o różnorodnych stylistycznie piosenek, aby każdy klient mógł znaleźć odpowiednie utwory i playlisty. Kompozycje i bity do piosenek powstają w Polsce, teksty do piosenek i nagrania wokali w USA, a aranżacje, miksy i mastering we własnych, świetnie wyposażonych studiach nagraniowych.

Jako EKIPA Investments ASI jesteśmy przekonani, że Closer Music to firma z ogromnym potencjałem. Inwestycja w tak nowoczesny projekt, który ma na celu wykorzystanie najnowszych technologii, narzędzi i innowacyjnego podejścia, pozwoli na jego ekspansję na międzynarodowych rynkach. Jako EKIPA Investments ASI chcemy wesprzeć Closer Music w osiągnięciu jeszcze większej popularności i skuteczniejszym dotarciu do szerokiego grona klientów. Closer Music to projekt idealnie wpisujący się w naszą filozofię, która zakłada inwestycje w innowacyjne rozwiązania, zmieniające sposób działania różnych branż. Wierzymy, że nasza inwestycja w Closer Music przyniesie wymierne korzyści zarówno dla naszej Spółki, jak i dla klientów na całym świecie”.

Pozyskane środki Closer Music przeznaczy na dalszy rozwój, w szczególności na działania marketingowe i promocyjne związane głównie z kanałem online, dalszą budowę wysokiej jakości baz muzycznych, zwiększenie sił sprzedażowych i pozyskiwanie nowych klientów oraz rozbudowę internetowej aplikacji sprzedażowej.