Asystent/ka

  • Kraków - Wola Justowska

  • Rekrutacja zdalna

  • pełny etat

Zakres obowiązków

  • zdobywanie kompleksowego, praktycznego doświadczenia w finansach – szybko znajdziesz się w gronie najlepszych profesjonalistów w tym obszarze,

  • współpraca z działem księgowości i finansów,

  • wsparcie w przygotowywaniu danych, raportów oraz analiz,

  • kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji,

  • wsparcie działu w bieżących zadaniach,

Wymagania

  • student/ka bądź absolwent/ka kierunku w obszarze finansów/ekonomii,

  • orientacja na cel i otwartość na szukanie rozwiązań,

  • umiejętność pracy w zespole oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • dobra znajomość Excela,

  • znajomość programów księgowych - mile widziane

Oferujemy

  • praca w jednej z najbardziej topowych marek na polskim rynku influencerskim

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

  • zatrudnienie w oparciu o kreatywne, inspirujące i dynamiczne środowisko pracy,

  • niezbędne narzędzia pracy