Pracownik techniczny

  • Kraków

  • Rekrutacja stacjonarna

  • Pełny etat

  • Umowa zlecenie/B2B

Zakres obowiązków

  • budowanie scenografii

  • realizacja prac budowlanych i remontowych

  • bieżące naprawy we wszystkich lokalizacjach spółki

  • wsparcie podczas realizacji projektów specjalnych

  • dbanie o wysoką jakość oraz terminowość realizowanych zadań

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • umiejętność samodzielnego wykonywania powierzonych zadań oraz pracy w zespole

  • dbałość o szczegóły oraz terminowość

  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz elastyczność w działaniu

Oferujemy

  • pracę w jednej z najbardziej topowych marek na polskim rynku influencerskim

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego przy innowacyjnych projektach w branży influencerskiej

  • pracę na pełen etat i elastyczną formę zatrudnienia

  • duch startupu, luźna atmosfera, którą musisz poczuć przychodząc do nas na spotkanie

  • zamiast owocowych czwartków, mamy pełną zamrażarkę lodów Ekipy

  • czasem zdarza nam się komunikować za pośrednictwem memów ;)

Jesteśmy dynamicznym graczem w świecie internetu i mediów społecznościowych. Nasza pasja do tworzenia treści online i budowania społeczności jest nieograniczona. Poszukujemy pracownika technicznego, który/a będzie chciał/a się rozwijać i odkrywać z nami świat youtuba oraz social mediów.